4
5
יולי
2023

כנס פייקון ישראל

פייקון ישראל הוא כנס העוסק בשפת התכנות פייתון, בטכנולוגיות קשורות אליה, ובשימוש בהן. זהו אירוע של העוסקות והעוסקים בתחום, לשיתוף ידע וחוויות, ליצירת קשרים אישיים וחיזוקם, וגם להנאה.הכנס הוא המפגש הגדול ביותר של קהילת פייתון בישראל. הוא מתקיים בקיץ מדי שנה (כמעט) מאז 2016. ברוח הקוד הפתוח, הכנס מאורגן על־ידי מתנדבים ומתנדבות לטובת הקהילה כולה, תחת כנפי „המקור” - העמותה הישראלית לתוכנה חופשית וקוד פתוח.פייקון הוא כנס המחוייב לגיוון והכללה. הוא משלב הרצאות של דמויות מובילות מהקהילה העולמית ומישראל, ופעילויות לקידום הקהילה המקומית, חבריה וחברותיה.

4
יולי
הרצאות
5
יולי
סדנאות

הירשמו לקבלת עדכונים במייל

בזכות החסויות אנו יכולים לנצל את המשאבים העומדים לרשות הכנס, לשמור על פעילות PyCon בישראל, לקדם ולשפר את החוויה בכנס דרך שיתוף אוכלוסיות מגוונות, קיום סדנאות לעידוד הרצאות ומודעות בקהילה, פניה לדוברות/ים מחו״ל ועוד. כמו כן חסויות מסייעות להבטיח שכנסים ופעילויות דומות יוכלו להמשיך ולהתקיים גם בעתיד.

חסות הכוללת דוכן נותנת גישה בלתי־אמצעית למפגש עם מבקרות/מבקרי הכנס, אשר מגיעות/מגיעים מעולמות מגוונים החל ממהנדסות/מהנדסי תוכנה המתמחים ב- Python, מומחיות/מומחי Data Science, מהנדסות/ים Data Engineers, נשות/אנשי Devops, מפתחות/מפתחי אלגוריתמים, מהנדסות/מהנדסי Test Automation ועוד.  בין אם החברה מחפשת למכור מוצר, לבנות קשרים בקהילת המתכנתות/ים בישראל או לגייס עובדות/עובדים חדשים, זהו ערוץ ממוקד הישר לקהל הרלוונטי.

כנותני/ות חסות, אתם/ן מקבלים/ות אפשרות למתג החברה כתומכת של פייתון, קוד פתוח, וקידום קשרים בקהילה המקומית.

לפרטים נוספים, פנו אל sponsors@pycon.org.il

מתן
חסות
לכנס